Hlavní partner

DENTMODE - moderní stomatologické centrum

DentMode je moderní stomatologické centrum v Poděbradově ulici ve Dvoře Králové nad Labem otevřené v únoru 2014. Centrum stomatologické péče DentMode disponuje čtyřmi stomatologickými ordinacemi. Nad rámec běžného vybavení ordinací je stomatologické centrum s mottem “Péče o úsměv” vybaveno i 3D CBCT rentgenovým zařízením a stomatologickým mikroskopem.

BIGMAT Evropská síť stavebnin

Na českém trhu působíme již řadu let. Získali jsme pevné místo na trhu řadu let před vstupem do družstva, zejména díky velkému úsilí, tvrdé práci a dlouholetým zkušenostem. A právě členstvím v BigMat jsme se zařadili mezi nejvýznamnější a respektované dodavatele stavebních a doplňkových materiálů v České republice.

HESTI výroba návěsů

Aktivity HESTI GROUP jsou kromě prodeje vozidel a servisní činnosti soustředěny i na činnost výrobní. Ta je zajištěna prostřednictvím společnosti G.T.S. Poběžovice,
spol. s r.o. v moderní výrobní hale na Domažlicku. Závod zde byl otevřen v r. 2005 a jeho hlavním úkolem je zajistit, zejména pro potřeby
prodejní části HESTI GROUP, výrobu přívěsů, výrobu a montáž nástaveb na užitková vozidla a montáž nástaveb návěsů značky KRONE.

PRORESALE

Společnost Pro Resale, a.s. působí na trhu s dopravní technikou již více než 10 let. Zaměřujeme se na prodej, výkup, dovoz a financování nových a použitých tahačů, návěsů a nákladních automobilů.

SERAK TECH

Větráme rodinné domy, administrativní budovy, obchodní centra, velké výrobní haly, bazény či také galvanovny. Budeme rádi, když nás kromě této virtuální prohlídky navštívíte i osobně v sídle naší společnosti v Praze. Přesvědčíme Vás, že jsme v oblasti větrání kvalitním partnerem.

Stránský a Petržík

Nabízíme kompletní řady pneumatických válců dle standardních norem ISO, VDMA a dalších, ale i široké spektrum atypických výrobků dle požadavků zákazníků. Dále prodáváme CNC obráběcí stroje, zařízení pro potravinářský průmysl, rozvody stlačeného vzduchu a další.

AUTOSTYL Trutnov

Společnost Autostyl Trutnov působí na trhu 23 let. Od počátku je autorizovaným prodejcem vozů značky Škoda. Naši certifikovaní prodejci vám rádi zodpoví vaše dotazy a pomohou vám s výběrem nového vozu.

Stránky